www.pchryzdarma.wz.cz

Singleplayer

UFO: Alien Invasion

UFO: Alien Invasion je open source projekt, který se snaží napodobit hry slavné série X-COM. Autoři ale tvrdí, že se nesnaží o kopii původní hry. Celá hra je stavěna na silně modifikovaném Quake 2 enginu.

UFO: Alien Invasion

Obrázek ze hry UFO:AI. Obrázek ze hry UFO:AI. Druhý.

20.3.2015

OpenTTD

OpenTTD je open source klon hry Transport Tycoon Deluxe, který vznikl pomocí reverzního inženýrství původního kódu. Hra funguje v prostředí téměř všech hlavních operačních systémů, například Linux, Microsoft Windows, Mac OS X, BeOS, FreeBSD, SkyOS, MorphOS a embeded OS (Windows Mobile a Maemo, Symbian) (mezi podporované operační systémy však nepatří DOS, pro který byla určena původní hra).Transport Tycoon a Transport Tycoon Deluxe jsou počítačové hry, kde hráč ovládá dopravní společnost. Ta může přepravovat suroviny, zboží i pasažéry po silnici, železnici, vodě i letecky.

OpenTTD

Obrázek ze hry OpenTTD. Obrázek ze hry OpenTTD. Druhý.

8.3.2015

Black Mesa

Black Mesa (původně Black Mesa: Source) je neoficiální remake hry Half-Life v enginu Source. Black Mesa byla vyvinutá zhruba 40 členným týmem dobrovolníků.[1] Podnět k vývoji Black Mesy dala nespokojenost a zklamání z Half-Life: Source, oficiální konverze Half-Life do enginu Source.[2] Hra byla oznámena 1. ledna 2005[3], ale vývoj doprovázela řada komplikací, které zapříčinily značné množství odkladů. Původní plán počítal s maximálně tříletou dobou vývoje, která se protáhla na 8 let. Hra byla vydána 14. září 2012, nicméně bez závěrečné části v mimozemském Xenu, který bude do hry dodán později.

Black Mesa

Obrázek ze hry Black Mesa Source. Obrázek ze hry Black Mesa Source. Druhý.

8.3.2015

Autor:xjonm14